Elvus

About Tour

Elvus
Tuuli Velling – laul, elektriklaver
Teet Velling – kitarrid
Mart Soo – kitarrid, elektroonika
Tanel Ruben – löökriistad
Elvus on pop-jazz-fusioni kvartett, mis esitleb koostöös Jazzliiduga oma esimest plaati “Marsi udud”. Bänd sünteesib kontsertidel eelsalvestatud põhju laivinstrumentidega ning tulemuseks on rikkaliku ja värvika kõlaga omapärane maailm, kus iga pala jutustab algusest lõpuni oma lugu.
Teet Velling, Elvuse lugude peamine autor, on ansamblist Jäääär tuntud multiinstrumentalist, kes mängib kitarre, erinevaid perkussiooniinstrumente ja iiri vilesid. Tema sooloplaat „Vend August“ ilmus aastal 2015.
Tuuli Velling on eesti laulja, laululooja ning luuletaja, kes on avaldanud sooloalbumi “Kuus ruutmeetrit põrandapinda” ning võitis 2009. aastal Nõmme Jazzi rahvusvahelise noorte jazzmuusikute konkursi vokalistide kategooria.
Mart Soo on ansamblite Weekend Guitar Trio, ASK ja Kulgejad kitarrist ning hinnatud õppejõud, kes pälvis 2017. aastal maineka Danske jazziauhinna.
Tanel Ruben on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia õppejõud ja 2008. aastal Danske jazziauhinnaga tunnustatud löökpillimängija, kes on oodatud liige nii jazzi- kui ka erinevates folkmuusikakollektiivides.
JÄLGI:

https://www.facebook.com/elvusband
LISAINFO:
Kontsert algab kell 18, uksed avatud alates 17. Kontsert toimub Sillamäe Kultuurikeskuses.
Piletid müügil kohapeal. Pileti hind 5€, sooduspileti hind 3€. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele.
Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Näita vähem