Hinkus

Selline bänd sai kokku kutsutud vajadusest ja tahtmisest midagi kiiremat, funkilikumat ja mainstremsemat teha. Aasta oli 2003.

Tallinnas hakati avama ööklubi nimega Privé ja minul oli taas hea võimalus miskit uut pakkuda uue klubi avamiseks. Kutsusin kokku bändi koosseisus J. Eespere, T. Remmel, S. Aimla ja mina ise. Muusika oli instrumentaalne. Repertuaaris olid valdavalt minu lood ning sekka ka standardeid.

DJ P. Julm aitas meile nime leida. Just tema pakkus sellise nime Hinkus koosseisule välja. Ja uus asi oli sündinud. Mängisime Privés.

Esimene pala mida salvestasime oli Alone With The Sun ja see ilmus heliplaadil Julm Kauamängiv vol 1.

Aasta hiljem, 2004 liitus meiega lauljatar Maarja-Liis Ilus. Maarja tulemine muutis repertuaari ja koosseisu tunduvalt. Oli vaja kirjutada uusi lugusid lauljale.

Kava sai tehtud mitmekesine, seal ei olnud enam valdavalt minu palad vaid tulid juurde Maarja lood ning ka mõned klassikalsed lood nagu Solar (Miles).
Plaat Look Around ilmus 2005 märtsis ja selle plaadi esmane esitlus toimus Berliinis. Ning siis esitlused Tartus klubis Tallinn ja lõpuksTallinnas, Rock Cafés.