Jazzliit ja Philly Joe’s LIVE / Tanel Ruben & Artis Boriss

Details

Time: February 19, 2021 19:00
Location: Philly Joes Jazziklubi
Organized By: Eesti Jazzliit
buy tickets

About Tour

Tanel Ruben & Artis Boriss
Tanel Ruben – trummid, vokaal
Artis Boriss – klahvpillid

Kuidas maksusid optimeerida? Kuidas kulusid vähendada? Kuidas saada mitu kärbest ühe hoobiga? Sellele saate vastuse duo Tanel Ruben & Artis Boriss kontserdil. Duo esitab oma lemmikpalu jazzi klassikast ja 80ndate elektropopist. Muidugi jazzi toonil ja jazzi võtmes.
Tanel Ruben on jazzmuusik, trummar, õppejõud ja helilooja, kes tegutseb muusikuna aktiivselt alates 1990. aastatest. Ruben on salvestanud üle 60 heliplaadi, millest 9 on produtseerinud ise. Lisaks vabakutselise ametile töötab alates 2000. aastast Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias dotsendina. Samuti on ta üks jazzmuusika osakonna loojatest koos Jaak Sooääre ja Raul Söödiga Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Tanel Ruben on koostööd teinud erinevate teatritega ja osalenud nii muusikuna kui ka muusika loojana üheksas etenduses erinevates Eesti teatrites. Heliloojana on ta kirjutanud üle saja muusikapala erinevatele koosseisudele. Tanel Ruben on musitseerinud väga mitmete tuntud muusikutega nii Eestis kui ka välismaal: David Liebman, Avishai Cohen, Anders Jormin, Brian Melvin, Omar Torez, Alexey Kruglov, Jaak Sooäär, Miguel Cruz, Raimonds Pauls ja paljud teised.
Artis Boriss on noor ja väga särav pianist, kes juba mõnda aega elab ja töötab Eestis. Boriss teeb koostööd Rita Ray ja Siima Aimlaga.

LISAINFO:
Kontsert algab kell 20, uksed avatud alates 19. Kohti saab reserveerida Facebookis saates sõnumi Philly Joe’s Tallinn lehel.
Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.